Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği yepyeni program “Zuhal Topal’la Yemekteyiz”, hafta içi her gün TV8 izleyicisiyle buluşurken Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kimdir merak edildi. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

El lezzetine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunacağı “Zuhal Topal’la Yemekteyiz” hafta içi her gün TV8 ekranlarında yer alıyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Meryem kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

HAFTA İÇİ HER GÜN EKRANDA

Yemekteyiz, aşçılık ve yemek tarzındaki Türk yarışma programıdır. Program, 13 Ekim 2008 tarihinde Show TV’de yayımlanmaya başladı ve Haziran 2011’e kadar bu kanalda devam etti 1 yıl ara verip 4. sezonunda (2012-2013) Ekim 2012’den itibaren FOX’ta yayımlanmaya başladı. Haziran 2014’e kadar burada yayımlandı, yarışma daha sonra 23 Şubat 2015’te Kanal D’ye geçti ve 10 Nisan 2015 tarihinde ilk finalini yaptı. Toplam 6 sezon yayımlandı. Beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazandığı bir programdır. 2 yıl aradan sonra 4 Eylül 2017 tarihinde TV8’de yayınlanmaya başladı ve Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün yayımlanmaya devam etmektedir. Programın orijinali Britanya’da yayınlanan “Come Dine With Me” adlı yemek yarışmasıdır. Benzer formatları, ABD, Fransa, Almanya, Macaristan, Danimarka ve Hırvatistan gibi ülkelerde de yayınlandı. 2001 yılında Biri Bizi Gözetliyor ile kameralar etrafında sıradan insanların yaşamlarının sergilenmesinin devamı olan program, çeşitli televizyon programlarında (örneğin Avrupa Yakası, CoMedya) ti’ye alındı. Bölüm başı maliyeti 1200 lira olan Yemekteyiz’in elde ettiği popülarite sonucu diğer televizyon kanalları da benzeri yarışma ve programlar yayınladı. atv’de Komşu Komşu, FOX’ta yayımlanan Tadında Aşk Var, Zuhal Topal’la Sofrada ve Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim, Star TV’de ise Yemeğe Bizdeyiz, benzer formattaki programlar oldu.

 ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ MERYEM KİMDİR?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Meryem hakkında henüz detaylı bilgi yer almıyor. Detaylı bilgiler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir