Sevenlerin gönlünde sevilenler ölümsüzdür | Keşan Postası

MHP Keşan İlçe Başkanlığı Basın Sözcüsü Ahmet Özkaya, merhum Alparslan Türkeş’in doğum günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Özkaya’nın açıklaması şöyle; “Türk dünyasının bilge lideri, Türk milliyetçiliğinin kurucusu, Türk milliyetçilerinin..

MHP Keşan İlçe Başkanlığı Basın Sözcüsü Ahmet Özkaya, merhum Alparslan Türkeş’in doğum günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Özkaya’nın açıklaması şöyle;

“Türk dünyasının bilge lideri, Türk milliyetçiliğinin kurucusu, Türk milliyetçilerinin Başbuğu Merhum Alparslan Türkeş’i, doğum yıl dönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz.

25 Kasım 1917’de Kıbrıs’ta doğan güneş, Türk dünyasının ve milliyetçilerinin yoluna ışık oldu. Çizdiği yolda inançla yürüyor, ilkelerini yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Günümüzde dünyada yaşan gelişmeler, Türk dünyasının birlik içinde olmasının önemini bir kez daha ortaya çıkarırken, bu konuya hayatını vakfeden Başbuğumuzun feraset ve öngörüsünü göstermektedir. İşte, parti genel başkanı olmakla “dava adamı ve lider” olmak arasındaki fark, bu ferasette yatıyor. Davasının ve davamızın değeri, gün geçtikçe çok daha iyi anlaşılıyor.

Sen bize “Evlatlarım!” derdin, bizler de “Başbuğ Türkeş!” diye gökleri yırtardık. Açtığın yolda; aynı inanç, azim ve heyecanla yürüyoruz.

“Ölürse tenler ölür,canlar ölesi değil..”

Ad günün kutlu, mekanın Cennet, ruhun şad olsun.”

 

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir