Sapanca’daki bungalovlara ilgi artmaya devam ediyor!

Bungalov evler son zamanların en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Her mevsim onlarca ziyaretçiyi ağırlayan bungalov evlerde popüler destinasyon ise Sapanca

Bugün Nereye Gidelim seyahat acentesi tarafından yapılan açıklamada bungalov evlere olan talebin son aylarda artışa geçtiği ifade edildi ve yılbaşı haftası için şimdiden rezervasyonların gelmeye başlandığı ifade edildi.

Sakarya’nın Sapanca ilçesi bungalov tipi konaklama seçeneklerinde ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sapanca Gölü ve çevresindeki doğal güzellikler buranın popülerliğini artıran temel faktörler olarak öne çıkıyor. Turizm acentesi Bugün Nereye Gidelim tarafından Sapanca bungalov evlere olan talep artışıyla ilgili açıklama geldi. Acentenin kurucusu İlker Kulaksız tarafından yapılan açıklamada, “Evleri çok fazla talep görüyor, buraya olan ilgi ve alaka her geçen gün artışta. Sapanca Gölü, buranın kendine özgü doğası ve yapılacak çok farklı türdeki aktiviteler bölgeye her geçen gün gelen ziyaretçi sayısını artırıyor.” denildi.

“YILBAŞI İÇİN TALEPLER ŞİMDİDEN GELMEYE BAŞLADI”

Bugün Nereye Gidelim seyahat acentesi kurucusu İlker Kulaksız açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Yılbaşının yaklaşmasıyla şimdiden o hafta için ciddi bir artış söz konusu. İnsanlar istedikleri türdeki evler için web sitemizden inceleme yapıyor ve çağrı merkezi üzerinden evlerin müsaitlik durumunu soruyorlar, Aralık ayının ortasına geldiğimizde bu artışların 2 kattan fazla artış göstereceğini öngörüyoruz şimdiden” dedi.

“PANDEMİDEN SONRA TALEP ARTTI”

İlker Kulaksız, pandemiden sonra bungalovlara ilginin arttığına dikkat çekerek şunları söyledi; “Koronavirüs pandemisinden sonra bungalov turizmine olan ilgi ve alakanın arttığına dikkat çekerek, “Pandemiden sonra zincir oteller konaklamalarda çok ciddi önlemler aldılar. İşte tam bu dönemde insanlara kişisel bir alan sunarak onları cezbeden bungalovlara talep artışı geldi”

“İSTANBUL’A YAKINLIĞI BÜYÜK AVANTAJ”

Sapanca’daki bungalovların İstanbul’a yakınlığının büyük bir avantaj olduğunu söyleyen İlker Kulaksız açıklamalarını şöyle bitirdi: “İstanbul ve Sapanca arası ortalama olarak 2 saat, şehir hayatının gürültüsünden kaçmak isteyen insanların buraya ulaşmaları çok kolay oluyor ve bu bölgenin bu denli ilgi görmesinin sebeplerinden biri de yakınlığı diyebiliriz.”

Sapanca’daki bungalovlara ilgi artmaya devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir