Rus Rublesi Bugün Ne Kadar? Kaç Para Oldu? 11 Ekim 2022 Güncel Rus Rublesi Fiyatı Kaç TL?

Bugün Rus Rublesi ne kadar oldu? Rus Rublesi TL kaç para? Rus Rublesi yatırımı yapan birçok vatandaş bugün yani 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Rus Rublesi TL fiyatında ne kadarlık bir değişiklik olduğunu merak ediyor. Rus Rublesi bu günün ilk saatlerine 0,2964 TL bir değerle başladı. Dünkü kapanış değerinin 0,2966 olduğunu düşürsek yaklaşık olarak 0 TL bir değişim oldu. Bunun da yüzde karşılığı yaklaşık olarak %-0,07

Rus Rublesi fiyatının artıp artmayacağı ile ilgili hem Türkiye hem de Dünya’da ekonomistler farklı farklı açıklamalar yapıyor. 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Rus Rublesi TL fiyatının şuan canlı verilerimize göre 0,2921 TL fiyatından işlem gördüğü gözlemleniyor. Canlı verilerimiz bu içerik için son olarak 11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellendi. Bu güncel veriye bakıldığında Rus Rublesi fiyatı dünkü kapanışa oranla 0 TL değişim yapmış oldu. Dünkü kapanış ile şuan arasındaki fark yüzde -1,54 değişen Rus Rublesi TL fiyatı bugün ve şuan itibariyle fiyatı 0,2921 TL.

11 Ekim 2022 Rus Rublesi Fiyatının Haftalık Veri Grafiği

Yukarıdaki çizilen grafik son bir haftaya ait Rus Rublesi TL değişimini gösteren bir grafiktir. Grafik detaylı olarak incelendiğinde Rus Rublesi fiyatının hafta içerisinde nasıl yukarı aşağı seyrettiği net olarak görünmektedir. Bu veriler kullanılarak aslında Rus Rublesi fiyatının bundan sonraki süreçte yükseleceği veya düşeceği net olarak olmasa da ekonomist veya finans uzmanları tarafından analiz edilebilmektedir. Rus Rublesi fiyatının son bir haftalık hareteki gösteriyor ki bundan sonra da Rus Rublesi TL fiyatlamasında çok sert değişiklikler yaşanmayacak.

11 Ekim 2022 Rus Rublesi Fiyatının Haftalık Veri Listesi

Rus Rublesi fiyatının son bir haftaya ait grafiğini yukarıda çizmiştik. Şimdi de bu grafiğe ait listeyi sizlerle paylaştık. Bu liste aslında haftalık Rus Rublesi grafiğinin liste olarak yansıması. Bu 7 günlük Rus Rublesi listesinde aslında grafikte de gördüğümüz gibi Rus Rublesi fiyatının çok da hareketli olduğu gözlemlenmekte. Yakın zamanda Türkiye’nin Ortadoğu politikaları, Akdeniz ve Karadeniz meseleleri, ABD, Çin ve Rusya ile ilişkiler başta olmak üzere birçok konu Rus Rublesi fiyatının seyri açısından oldukça önem teşkil ediyor. Rus Rublesi yatırımcıları bundan sonraki süreçte biraz da bu konulara odaklanıp çerçeveyi daha geniş görebilmeliler.

Bugün Yani 11 Ekim 2022 itibariyle Rus Rublesi Fiyatı 0,2921 TL üzerinden işlem görüyor.

Rus Rublesi Hesaplayıcı ve Çevirici

RUS RUBLESİ TL ÇEVİRİCİ


KAÇ

0,2921 TL

Yapılan hesaplamaya göre 1 Rus Rublesi an itibariyle 0,2921 TL ediyor…

Para birimlerini birbirine çeviren bu araç oldukça kullanışlı ve popüler. İstediğiniz para birimini birbirine kolayca çevirebilirsiniz. Kullanırken hangi para biriminden (Örneğin Rus Rublesi) hangi para birimine (Örneğin TL) işaretleyip, miktarı yazıp hesapla butonuna basmanız yeterli oluyor. Veriler hesaplanırken güncel verilerimize göre işlem yapılıyor. Örneğin bugünkü ekonomi databmızdaki Rus Rublesi fiyatımızın son güncelleme tarihi 11 Ekim 2022 23:51. Hesaplamalar bu tarihte kaydolan Rus Rublesi verisi üzerinden yani 0,2921 TL fiyatından yapılacaktır.

11 Ekim 2022 Rus Rublesi Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Grafiği

Yukarıdaki günlük grafik tablosunda Rus Rublesi TL fiyatının bugün yani 11 Ekim 2022 tarihinde nasıl değiştiği gözükmektedir. Günlük Rus Rublesi TL grafikleri analiz edilirken, çok büyük hareketliliğin beklenmesi doğru olmaz. Değerler birbirine genelde yakındır. Uzmanlar bu verileri çok hassas grafik ve analizlerle yorumlarlar. Yine de günlük bu grafiğe bakıldığında Rus Rublesi fiyatlamasının gün içerisinde az da olsa iniş ve çıkışlarını görebiliyoruz. Rus Rublesi bugüne 0,2964 TL değerinden başlamıştı. Şuanki sistemimizden gelen son veriye bakıldığında 0,2921 TL fiyatından işlem görmekte.

11 Ekim 2022 Rus Rublesi Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Tablosu

11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellenen ekonomi datamıza göre günlük grafiği yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Aslında günlük grafiğin liste hali olan bu tabloyu da sizlerle paylaşıyoruz. Bazen Rus Rublesi TL grafikleri çok hassas olduğu için bu grafiklerdeki değişiklikler net olarak algılanamıyor. Bu sebeple gün içerisindeki küçük değişiklikleri görebilmemiz için günlük Rus Rublesi TL veri tablosu Rus Rublesi fiyatlamasını analiz ederken ve yorumlarken işimize yarıyor. Yukarıdaki listenen verilere bakıldığında bugünkü Rus Rublesi fiyatlamasının çok fazla ileri veya geri hareket etmediği görünmekte. Uzmanlar Rus Rublesi fiyatının dünya şartları şuanki gibi olduğu sürece yatay seyirde devam edeceğini belirtmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir