Muhabir Düzce deprem anını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı


Düzce’de sabaha karşı meydana gelen 5,9’luk depremin ardından canlı yayına bağlanan DHA Düzce muhabiri Tezcan Solmaz, gözyaşlarını tutamadı. Çok korktuklarını ve 2 çocuğu olduğunu anlatan Solmaz, daha sonra bölgeden son bilgileri aktardı.

Düzce Gölyaka’da sabaha karşı saat 04.00 sularında 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Bolu, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Bursa, Kocaeli, Edirne, Çankırı, Zonguldak, Sakarya illeri ve ilçelerinde hissedildi.

35 KİŞİ YARALANDI

Düzce, Sakarya ve Bolu’da deprem nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Düzce‘nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremde biri ağır 35 kişinin yaralandığını açıkladı

Muhabir Düzce deprem anını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı

CANLI YAYINDA AĞLADI

Düzce‘de sabaha karşı meydana gelen 5,9’luk depremin ardından canlı yayına bağlanan DHA Düzce muhabiri Tezcan Solmaz, gözyaşlarını tutamadı. Çok korktuklarını ve 2 çocuğu olduğunu anlatan Solmaz, daha sonra bölgeden son bilgileri aktardı. Solmaz, “Herkes çok korktu, büyük bir panik var. Umarım can kaybı olmamıştır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir