Meksika Pezosu Bugün Ne Kadar? Kaç Para Oldu? 11 Ekim 2022 Güncel Meksika Pezosu Fiyatı Kaç TL?

Bugün Meksika Pezosu ne kadar oldu? Meksika Pezosu TL kaç para? Meksika Pezosu yatırımı yapan birçok vatandaş bugün yani 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Meksika Pezosu TL fiyatında ne kadarlık bir değişiklik olduğunu merak ediyor. Meksika Pezosu bu günün ilk saatlerine 0,9302 TL bir değerle başladı. Dünkü kapanış değerinin 0,9311 olduğunu düşürsek yaklaşık olarak 0 TL bir değişim oldu. Bunun da yüzde karşılığı yaklaşık olarak %-0,1

Meksika Pezosu fiyatının artıp artmayacağı ile ilgili hem Türkiye hem de Dünya’da ekonomistler farklı farklı açıklamalar yapıyor. 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Meksika Pezosu TL fiyatının şuan canlı verilerimize göre 0,926 TL fiyatından işlem gördüğü gözlemleniyor. Canlı verilerimiz bu içerik için son olarak 11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellendi. Bu güncel veriye bakıldığında Meksika Pezosu fiyatı dünkü kapanışa oranla -0,01 TL değişim yapmış oldu. Dünkü kapanış ile şuan arasındaki fark yüzde -0,55 değişen Meksika Pezosu TL fiyatı bugün ve şuan itibariyle fiyatı 0,926 TL.

11 Ekim 2022 Meksika Pezosu Fiyatının Haftalık Veri Grafiği

Yukarıdaki çizilen grafik son bir haftaya ait Meksika Pezosu TL değişimini gösteren bir grafiktir. Grafik detaylı olarak incelendiğinde Meksika Pezosu fiyatının hafta içerisinde nasıl yukarı aşağı seyrettiği net olarak görünmektedir. Bu veriler kullanılarak aslında Meksika Pezosu fiyatının bundan sonraki süreçte yükseleceği veya düşeceği net olarak olmasa da ekonomist veya finans uzmanları tarafından analiz edilebilmektedir. Meksika Pezosu fiyatının son bir haftalık hareteki gösteriyor ki bundan sonra da Meksika Pezosu TL fiyatlamasında çok sert değişiklikler yaşanmayacak.

11 Ekim 2022 Meksika Pezosu Fiyatının Haftalık Veri Listesi

Meksika Pezosu fiyatının son bir haftaya ait grafiğini yukarıda çizmiştik. Şimdi de bu grafiğe ait listeyi sizlerle paylaştık. Bu liste aslında haftalık Meksika Pezosu grafiğinin liste olarak yansıması. Bu 7 günlük Meksika Pezosu listesinde aslında grafikte de gördüğümüz gibi Meksika Pezosu fiyatının çok da hareketli olduğu gözlemlenmekte. Yakın zamanda Türkiye’nin Ortadoğu politikaları, Akdeniz ve Karadeniz meseleleri, ABD, Çin ve Rusya ile ilişkiler başta olmak üzere birçok konu Meksika Pezosu fiyatının seyri açısından oldukça önem teşkil ediyor. Meksika Pezosu yatırımcıları bundan sonraki süreçte biraz da bu konulara odaklanıp çerçeveyi daha geniş görebilmeliler.

Bugün Yani 11 Ekim 2022 itibariyle Meksika Pezosu Fiyatı 0,926 TL üzerinden işlem görüyor.

Meksika Pezosu Hesaplayıcı ve Çevirici

MEKSİKA PEZOSU TL ÇEVİRİCİ


KAÇ

0,926 TL

Yapılan hesaplamaya göre 1 Meksika Pezosu an itibariyle 0,926 TL ediyor…

Para birimlerini birbirine çeviren bu araç oldukça kullanışlı ve popüler. İstediğiniz para birimini birbirine kolayca çevirebilirsiniz. Kullanırken hangi para biriminden (Örneğin Meksika Pezosu) hangi para birimine (Örneğin TL) işaretleyip, miktarı yazıp hesapla butonuna basmanız yeterli oluyor. Veriler hesaplanırken güncel verilerimize göre işlem yapılıyor. Örneğin bugünkü ekonomi databmızdaki Meksika Pezosu fiyatımızın son güncelleme tarihi 11 Ekim 2022 23:51. Hesaplamalar bu tarihte kaydolan Meksika Pezosu verisi üzerinden yani 0,926 TL fiyatından yapılacaktır.

11 Ekim 2022 Meksika Pezosu Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Grafiği

Yukarıdaki günlük grafik tablosunda Meksika Pezosu TL fiyatının bugün yani 11 Ekim 2022 tarihinde nasıl değiştiği gözükmektedir. Günlük Meksika Pezosu TL grafikleri analiz edilirken, çok büyük hareketliliğin beklenmesi doğru olmaz. Değerler birbirine genelde yakındır. Uzmanlar bu verileri çok hassas grafik ve analizlerle yorumlarlar. Yine de günlük bu grafiğe bakıldığında Meksika Pezosu fiyatlamasının gün içerisinde az da olsa iniş ve çıkışlarını görebiliyoruz. Meksika Pezosu bugüne 0,9302 TL değerinden başlamıştı. Şuanki sistemimizden gelen son veriye bakıldığında 0,926 TL fiyatından işlem görmekte.

11 Ekim 2022 Meksika Pezosu Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Tablosu

11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellenen ekonomi datamıza göre günlük grafiği yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Aslında günlük grafiğin liste hali olan bu tabloyu da sizlerle paylaşıyoruz. Bazen Meksika Pezosu TL grafikleri çok hassas olduğu için bu grafiklerdeki değişiklikler net olarak algılanamıyor. Bu sebeple gün içerisindeki küçük değişiklikleri görebilmemiz için günlük Meksika Pezosu TL veri tablosu Meksika Pezosu fiyatlamasını analiz ederken ve yorumlarken işimize yarıyor. Yukarıdaki listenen verilere bakıldığında bugünkü Meksika Pezosu fiyatlamasının çok fazla ileri veya geri hareket etmediği görünmekte. Uzmanlar Meksika Pezosu fiyatının dünya şartları şuanki gibi olduğu sürece yatay seyirde devam edeceğini belirtmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir