Kocaeli’nde feci trafik kazası yaşandı! Aile üyelerinin hepsi hayatını kaybetti!

Kocaeli’nde feci trafik kazası yaşandı! Aile üyelerinin hepsi hayatını kaybetti!

Kuzey Marmara Otoyolu’nda arıza yapan TIR sol şeride park etmek zorunda kaldı. O sırada otomobil arkadan gelerek TIR’a çarptı. Feci kazada 3 kişilik bir aile yok oldu. 

Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul istikametinde seyreden otomobil yolun sol şeridinde duran TIR’a çarptı. Söz konusu kaza 21 Kasım saat 20.00 sularında gerçekleşti. TIR’a çarpan otomobil çarpmanın etkisiyle yaklaşık 70 sürüklendi. Kazayı fark eden vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezine haber verdi. Haberi alan sağlık ekipleri ve jandarma olay yerine intikal etti. Jandarma yolda herhangi bir kaza yaşanmaması adına tedbir aldı. Sağlık ekipleri ise kazayı geçiren aile ile ilgilenmek için işe başladı. Fakat kaza geçiren anne, baba ve çocukları olay yerinde hayatını kaybetti. Cenazeleri otopsi yapılmak üzere morga götürüldü. 

Kazayı yapan otomobildeki ailenin izin kullanarak tatil için Rize’ye gittikleri öğrenildi. Memleketleri Rize’den İstanbul’a dönüş yolunda kaza yaparak hayatlarını kaybettiler. Jandarma ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattıklarını duyurdu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir