İş Bankası ATM’sinden maaş çekenlere duyuruldu: Verilecek para miktarı açıklandı!

Emekliler için İş Bankası’ndan açıklama geldi. Banka, İş Banksı’na emekli maaşını taşıyan emeklilere nakit para verecek. Özellikle nakit paraya ihtiyaç duyan emeklilerin ilgi gösterdiği emekli promosyon kampanyalarının detayları merak konusu oldu. İş Bankası da promosyon miktarını duyurdu.

Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara promosyon ödemesi yapılacak. İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre, emekli maaş miktarına göre ödeme değişiyor. Bu kapsamda, 5250 TL’ye kadar para verileceği bildirildi.

NAKİT ÖDEME YAPILACAK

Emekli promosyon kampanyası açıklaması geldi. İş Bankası’nın açıklamasına göre, emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara maaş miktarına göre ödeme yapılacak. Bu doğrultuda, 3500 TL ve 7500 TL arasında maaş alanlara 5250 TL para verilecek.

Banka tarafından yapılan açıklamada ”T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.” denildi.

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MİKTARI;

İş Bankası’nda emekli maaşını taşıyan vatandaşlara aldıkları maaş miktarına göre ödeme yapılacak. Buna göre, 3500 TL ve 7500 TL arasında maaş alanlara 5250 TL promosyon ödemesi yapılacağı vurgulandı.

Screenshot 1 9 1 1 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir