Fenerbahçe’den Anadolu’daki 100 kız için “Cumhuriyet” kampanyası!

Fenerbahçe, “Cumhuriyet’in izinde yarınlara güvenle bakan 100 kızımızı binler yapmak için siz de bağışta bulunabilirsiniz” diyerek yeni bir kampanyanın startını verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, bir spor kulübünden öte bir sivil toplum kuruluşu olma rolünü üstlenmeye de devam ediyor. Bu kapsamda anlamlı bir kampanya başlatan sarı lacivertliler “Anadolu’da YÜZ kızımız olacak, Cumhuriyet’in izinde, yarınlara güvenle bakan” projesini duyurdu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada proje ve bağış kampanyası ile ilgili şu ifadeler yer aldı:

Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü Jorge Jesus ve Futbolcularımızın önderliğindeki “Anadolu’da YÜZ kızımız olacak, Cumhuriyet’in izinde, yarınlara güvenle bakan” projesiyle hayallerini gerçekleştirmek isteyen 100 kız öğrenciyi Cumhuriyet Bursu ile destekliyoruz.

Cumhuriyet’in 100. yılında, Fenerbahçe ile ışıldayan güçlü kadınların yetişmesine bir nebze olsun katkıda bulunabilmek, Anadolu’daki yüz kızımızı binler hatta milyonlar yapmak için siz de aşağıdaki adımlarla bağışta bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak attığımız bu adımın, takım fark etmeksizin imkânı olan herkes için bir vesile olmasını umuyor ve diliyoruz.

-CUMHURİYET yazıp 4622’ye SMS göndererek 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

– web sitesini ziyaret ederek tek seferlik ya da aylık düzenli bağışta bulunabilirsiniz.

-Alıcı kısmına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yazıp, TR31 0006 7010 0000 0040 6092 69 IBAN numarası ile açıklama kısmına ise ‘Cumhuriyet Burs Fonu’ yazarak Havale/EFT ile bağışta bulunabilirsiniz.

-SMS kampanyasına yurt içi tüm operatörlerden katılabilirsiniz. Bağış miktarı 10 TL, mesaj gönderim bedeli 2 SMS’tir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir