Bakan Karaismailoğlu: Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir hastanesinin yolunu yapmıyor – Aydın Haber, Son Dakika Aydın Haberleri

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Efeler’deki Şehir Hastanesi’nin yolunu yapmadığını, yolun bakanlık tarafından yapılacağını açıkladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan Aydın’ı ilgilendiren önemli açıklamalar geldi. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda konuşan Bakan Karaismailoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu eleştirdi.

Bakan Karaismailoğlu: Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir hastanesinin yolunu yapmıyor – Aydın Haber, Son Dakika Aydın Haberleri

Aydın’da sağanak 6 ilçede hayatı olumsuz etkiledi

Bakan Karaismailoğlu, “Bakın belediye seçimlerinden bu yana 4 yıl geçti. Hepsi bırakıldığı gibi duruyor. Ne yapalım şimdi, hastanenin yolunu yapmayan bir belediye var. E biz de yapmayalım, vatandaş hastaneye ulaşmasın, böyle bir şey olabilir mi? Bakın Aydın Büyükşehir Belediyesi İstanbul’u örnek almış, Şehir Hastanesinin yolunu yapmıyor. E ne yapacağı şimdi? Hastane bitti, yol yok! E tabi biz de boş durmayacağız. Şu an Çevre Bakanlığı planlarını yapıyor, biz de yolunu yapıp açacağız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir