Akaryakıt alacaklara müjde: İndirim kampanyası duyurusu yapıldı!

Akaryakıt alacak sürücülere özel açıklama geldi. Ziraat Bankası tarafından akaryakıt indirimi kampanyası duyuruldu. Yapılan açıklamada, kampanyaya katılım sağlayanların 75 TL kazanacağı bildirildi.

Ziraat Bankası’ndan alınan kampanya bilgisine göre, farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi. Müşterilerin kampanyaya katılımı için 31 Aralık’a kadar süresi var.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA KOŞULLARI;

Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.
İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 6 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir