12 bölgede asansörlü üst geçit çalışması başladı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş“Trafik yoğunluğu ve kaza riskinin yüksek olduğu 12 bölgemizi daha belirleyerek asansörlü üst geçit yapım çalışmalarımıza başladık. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi halkımızın güvenliği, halkımızın canı” dedi.

Mansur Yavaş, Ankara’nın 12 noktasında daha asansörlü üst geçit yapım çalışmalarına başlandığını duyurdu. Yavaş, konuya ilişkin bir videoyu bugün sosyal medya hesabında, “Trafik yoğunluğu ve kaza riskinin yüksek olduğu 12 bölgemizi daha belirleyerek asansörlü üst geçit yapım çalışmalarımıza başladık. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi halkımızın güvenliği, halkımızın canı” mesajıyla paylaştı. 

12 bölgede asansörlü üst geçit çalışması başladı!

Yavaş’ın yayınladığı videoda ABB Kent Estetiği Daire Başkanı Ahmet Turan Söylemez, çalışmalara ilişkin olarak, “Ankara’da trafik yoğunluğu ve kaza risklerinin çok olduğu bölgeleri tespit ederek bu bölgelerde toplam 12 adet buna benzer yaya üst geçici çalışmamızın inşasına başladık. Yayalarımızın güvenli olarak kent merkezinde seyahatlerini sürdürebilecekleri geçitlerimizi kentimize kavuşturmuş olacağız” diye konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir