11 Ekim 2022 Güncel Suudi Arabistan Riyali Fiyatı Ne Kadar Oldu? Suudi Arabistan Riyali Bugün Kaç TL? Kaç Para?

Bugün 11 Ekim 2022 tarihinde Suudi Arabistan Riyali fiyatının kaç para olduğunu birçok yatırımcı merak ediyor. Biz de haberimizde bugünkü Suudi Arabistan Riyali fiyatını saat saat yazdık. Dünyada ve Türkiye’de yaşanan son gelişmelerden sonra Suudi Arabistan Riyali bugüne 4,9366 TL gibi bir değer ile başladı. Dünkü kapanış değeri olan 4,9393 TL fiyatlamasına göre 0 TL fiyat değişikliği ile bugüne başlamış oldu. Bunu da yüzde olarak hesaplarsak %-0,05 değerine takabul ediyor. Suudi Arabistan Riyali fiyatının gün içerisinde de geldiği nokta ile ilgili değerleri mutlaka haber içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Türkiye ve Dünya’da yaşanan gelişmelerden sonra Suudi Arabistan Riyali TL fiyatlarında küçük de olsa hareketlenme yaşandı. Yatırımcıların şuan en yakından takip ettiği yatırım araçlarının başında olan Suudi Arabistan Riyali fiyatının bundan sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceği merak konusu. Suudi Arabistan Riyali ekonomi veritabanımızdan aldığımız son verilere bakıldığında (11 Ekim 2022 23:51) bugün şuan itibariyle 4,9409 TL seviyelerinden işlem görüyor. Yaklaşık olarak dünkü kapanışa göre hesap yapıldığında 0 TL değişikle güne başlayan Suudi Arabistan Riyali TL fiyatının gün sonunda ne kadar olacağını da yine buradan okuyabilirsiniz. Suudi Arabistan Riyali değişikliklerine göre gün içerisinde sürekli içeriklerimizi güncelliyor olacağız.

11 Ekim 2022 Suudi Arabistan Riyali Fiyatının Gün İçi Hassas Değişim Grafiği

Yukarıdaki grafikte bugün yani son verilerin 11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellendiği andan itibaren günlük değişim grafiği gözlemlenmektedir. Bu grafiğe bakıldığında Suudi Arabistan Riyali hareketliliğini net olarak gözlemleyebiliyoruz. Bu değişikliği biraz daha detaylı gözlemlemek istersek aşağıdaki haftalık grafiğe de bir bakmamız gerekiyor. Hatta sizler için grafik dışında ayrıca tablolarla da bu değişikli göstermeye çalıştık. Çünkü Suudi Arabistan Riyali fiyatlamasının günlük grafiği oldukça hassas analiz gerektiriyor. Suudi Arabistan Riyali güne 4,9366 TL değerinden başlamıştı. Şuanki son veriye bakıldığında 4,9409 TL olarak gözükmekte.

11 Ekim 2022 Suudi Arabistan Riyali Fiyatının Gün İçi Hassas Değişim Listesi

Son kayıt tarihi 11 Ekim 2022 23:51 olan ekonomi verilerimize ait listeyi yukarıda sizlerle paylaştık. Bu listeye bakıldığında bugünkü Suudi Arabistan Riyali TL fiyatının son değişimlerini gözlemleyebiliyoruz. Bu değişimlere göre uzmanlar Suudi Arabistan Riyali fiyatının yatay seyirde devam edeceğini belirtmekteler. Aslında yukarıdaki bugünkü Suudi Arabistan Riyali grafiğinde hassas olan noktaları bu liste ile çok daha iyi görebilmek mümkün.

11 Ekim 2022 Suudi Arabistan Riyali Fiyatı Şuan itibariyle (11 Ekim 2022 23:51) 4,9409 TL üzerinden işlem görüyor.

Suudi Arabistan Riyali Hesaplayıcı ve Çevirici

SUUDİ ARABİSTAN RİYALİ TL ÇEVİRİCİ

Suudi Arabistan Riyali: 4,9409 TL


KAÇ

4,9409 TL

Yapılan hesaplamaya göre 1 Suudi Arabistan Riyali an itibariyle 4,9409 TL ediyor…

Yukarıdaki çevirici yardımı ile istediğiniz para birimlerini birbirine çevirebilirsiniz. Çeviricide seçim yaptığınız veri tipleri birbirine şuanki kurlar üzerinden çevriliyor. Sadece seçim yapın ve hesapla butonuna basın hepsi bu. Size 11 Ekim 2022 23:51 tarihi itibariyle alınan Suudi Arabistan Riyali TL verilerimize göre gerekli hesaplamalar yapılacaktır.

11 Ekim 2022 Suudi Arabistan Riyali Fiyatının Haftalık Değişim Grafiği

Yukarıdaki grafikte son 7 güne ait günlük Suudi Arabistan Riyali TL değişim grafiği gözlemlenmektedir. Bu grafiğe bakıldığında Suudi Arabistan Riyali fiyatının hareketliliğini net olarak gözlemleyebiliyoruz. Genelde iyi analizler için haftalık ve aylık analiz grafikleri kullanılmakta. Suudi Arabistan Riyali TL fiyatlamısının bu haftalık akışına bakıldığında da çok sert hareketler yapmadığı gözlemlenmektedir. Günlük grafik ve haftalık grafik farklarına bakarak Suudi Arabistan Riyali TL seyrinin ne yönde olacağını biraz da olsa kestirmek mümkün aslında. Suudi Arabistan Riyali güne 4,9366 TL değerinden başlamıştı. Şuanki son veriye bakıldığında 4,9409 TL olarak değerlendiği gözükmekte.

11 Ekim 2022 Suudi Arabistan Riyali Fiyatının Haftalık Değişim Listesi

Yukarıda grafiğini çizdiğimiz 7 günlük Suudi Arabistan Riyali TL verilerimize ait listeyi sizlerle paylaştık. Bu listeye bakıldığında Suudi Arabistan Riyali TL fiyatının haftalık grafik dışında verilerle nasıl gözüktüğünü de gözlemleyebiliyoruz. Bu değişimlere göre uzmanlar Suudi Arabistan Riyali fiyatının çok büyük değişiklikler göstermeyeğini belirttiler. Ancak yine de Ortadoğu, Akdeniz, Karedeniz ve Avrupa’daki gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini de belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir