11 Ekim 2022 Güncel Kanada Doları Fiyatı Ne Kadar Oldu? Kanada Doları Bugün Kaç TL? Kaç Para?

Bugün 11 Ekim 2022 tarihinde Kanada Doları fiyatının kaç para olduğunu birçok yatırımcı merak ediyor. Biz de haberimizde bugünkü Kanada Doları fiyatını saat saat yazdık. Dünyada ve Türkiye’de yaşanan son gelişmelerden sonra Kanada Doları bugüne 13,4835 TL gibi bir değer ile başladı. Dünkü kapanış değeri olan 13,4911 TL fiyatlamasına göre -0,01 TL fiyat değişikliği ile bugüne başlamış oldu. Bunu da yüzde olarak hesaplarsak %-0,06 değerine takabul ediyor. Kanada Doları fiyatının gün içerisinde de geldiği nokta ile ilgili değerleri mutlaka haber içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Türkiye ve Dünya’da yaşanan gelişmelerden sonra Kanada Doları TL fiyatlarında küçük de olsa hareketlenme yaşandı. Yatırımcıların şuan en yakından takip ettiği yatırım araçlarının başında olan Kanada Doları fiyatının bundan sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceği merak konusu. Kanada Doları ekonomi veritabanımızdan aldığımız son verilere bakıldığında (11 Ekim 2022 23:51) bugün şuan itibariyle 13,4794 TL seviyelerinden işlem görüyor. Yaklaşık olarak dünkü kapanışa göre hesap yapıldığında -0,01 TL değişikle güne başlayan Kanada Doları TL fiyatının gün sonunda ne kadar olacağını da yine buradan okuyabilirsiniz. Kanada Doları değişikliklerine göre gün içerisinde sürekli içeriklerimizi güncelliyor olacağız.

11 Ekim 2022 Kanada Doları Fiyatının Gün İçi Hassas Değişim Grafiği

Yukarıdaki grafikte bugün yani son verilerin 11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellendiği andan itibaren günlük değişim grafiği gözlemlenmektedir. Bu grafiğe bakıldığında Kanada Doları hareketliliğini net olarak gözlemleyebiliyoruz. Bu değişikliği biraz daha detaylı gözlemlemek istersek aşağıdaki haftalık grafiğe de bir bakmamız gerekiyor. Hatta sizler için grafik dışında ayrıca tablolarla da bu değişikli göstermeye çalıştık. Çünkü Kanada Doları fiyatlamasının günlük grafiği oldukça hassas analiz gerektiriyor. Kanada Doları güne 13,4835 TL değerinden başlamıştı. Şuanki son veriye bakıldığında 13,4794 TL olarak gözükmekte.

11 Ekim 2022 Kanada Doları Fiyatının Gün İçi Hassas Değişim Listesi

Son kayıt tarihi 11 Ekim 2022 23:51 olan ekonomi verilerimize ait listeyi yukarıda sizlerle paylaştık. Bu listeye bakıldığında bugünkü Kanada Doları TL fiyatının son değişimlerini gözlemleyebiliyoruz. Bu değişimlere göre uzmanlar Kanada Doları fiyatının yatay seyirde devam edeceğini belirtmekteler. Aslında yukarıdaki bugünkü Kanada Doları grafiğinde hassas olan noktaları bu liste ile çok daha iyi görebilmek mümkün.

11 Ekim 2022 Kanada Doları Fiyatı Şuan itibariyle (11 Ekim 2022 23:51) 13,4794 TL üzerinden işlem görüyor.

Kanada Doları Hesaplayıcı ve Çevirici

KANADA DOLARI TL ÇEVİRİCİ

Kanada Doları: 13,4794 TL


KAÇ

13,4794 TL

Yapılan hesaplamaya göre 1 Kanada Doları an itibariyle 13,4794 TL ediyor…

Yukarıdaki çevirici yardımı ile istediğiniz para birimlerini birbirine çevirebilirsiniz. Çeviricide seçim yaptığınız veri tipleri birbirine şuanki kurlar üzerinden çevriliyor. Sadece seçim yapın ve hesapla butonuna basın hepsi bu. Size 11 Ekim 2022 23:51 tarihi itibariyle alınan Kanada Doları TL verilerimize göre gerekli hesaplamalar yapılacaktır.

11 Ekim 2022 Kanada Doları Fiyatının Haftalık Değişim Grafiği

Yukarıdaki grafikte son 7 güne ait günlük Kanada Doları TL değişim grafiği gözlemlenmektedir. Bu grafiğe bakıldığında Kanada Doları fiyatının hareketliliğini net olarak gözlemleyebiliyoruz. Genelde iyi analizler için haftalık ve aylık analiz grafikleri kullanılmakta. Kanada Doları TL fiyatlamısının bu haftalık akışına bakıldığında da çok sert hareketler yapmadığı gözlemlenmektedir. Günlük grafik ve haftalık grafik farklarına bakarak Kanada Doları TL seyrinin ne yönde olacağını biraz da olsa kestirmek mümkün aslında. Kanada Doları güne 13,4835 TL değerinden başlamıştı. Şuanki son veriye bakıldığında 13,4794 TL olarak değerlendiği gözükmekte.

11 Ekim 2022 Kanada Doları Fiyatının Haftalık Değişim Listesi

Yukarıda grafiğini çizdiğimiz 7 günlük Kanada Doları TL verilerimize ait listeyi sizlerle paylaştık. Bu listeye bakıldığında Kanada Doları TL fiyatının haftalık grafik dışında verilerle nasıl gözüktüğünü de gözlemleyebiliyoruz. Bu değişimlere göre uzmanlar Kanada Doları fiyatının çok büyük değişiklikler göstermeyeğini belirttiler. Ancak yine de Ortadoğu, Akdeniz, Karedeniz ve Avrupa’daki gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini de belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir