11 Ekim 2022 Güncel Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu? Gram Altın Bugün Kaç TL? Kaç Para?

Bugün Gram Altın ne kadar oldu? Gram Altın TL kaç para? Gram Altın yatırımı yapan birçok vatandaş bugün yani 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Gram Altın TL fiyatında ne kadarlık bir değişiklik olduğunu merak ediyor. Gram Altın bu günün ilk saatlerine 996,48 TL bir değerle başladı. Dünkü kapanış değerinin 996,54 olduğunu düşürsek yaklaşık olarak -0,06 TL bir değişim oldu. Bunun da yüzde karşılığı yaklaşık olarak %-0,01

Gram Altın fiyatının artıp artmayacağı ile ilgili hem Türkiye hem de Dünya’da ekonomistler farklı farklı açıklamalar yapıyor. 11 Ekim 2022 tarihi itibariyle Gram Altın TL fiyatının şuan canlı verilerimize göre 996,2 TL fiyatından işlem gördüğü gözlemleniyor. Canlı verilerimiz bu içerik için son olarak 11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellendi. Bu güncel veriye bakıldığında Gram Altın fiyatı dünkü kapanışa oranla -0,34 TL değişim yapmış oldu. Dünkü kapanış ile şuan arasındaki fark yüzde -0,03 değişen Gram Altın TL fiyatı bugün ve şuan itibariyle fiyatı 996,2 TL.

11 Ekim 2022 Gram Altın Fiyatının Haftalık Veri Grafiği

Yukarıdaki çizilen grafik son bir haftaya ait Gram Altın TL değişimini gösteren bir grafiktir. Grafik detaylı olarak incelendiğinde Gram Altın fiyatının hafta içerisinde nasıl yukarı aşağı seyrettiği net olarak görünmektedir. Bu veriler kullanılarak aslında Gram Altın fiyatının bundan sonraki süreçte yükseleceği veya düşeceği net olarak olmasa da ekonomist veya finans uzmanları tarafından analiz edilebilmektedir. Gram Altın fiyatının son bir haftalık hareteki gösteriyor ki bundan sonra da Gram Altın TL fiyatlamasında çok sert değişiklikler yaşanmayacak.

11 Ekim 2022 Gram Altın Fiyatının Haftalık Veri Listesi

Gram Altın fiyatının son bir haftaya ait grafiğini yukarıda çizmiştik. Şimdi de bu grafiğe ait listeyi sizlerle paylaştık. Bu liste aslında haftalık Gram Altın grafiğinin liste olarak yansıması. Bu 7 günlük Gram Altın listesinde aslında grafikte de gördüğümüz gibi Gram Altın fiyatının çok da hareketli olduğu gözlemlenmekte. Yakın zamanda Türkiye’nin Ortadoğu politikaları, Akdeniz ve Karadeniz meseleleri, ABD, Çin ve Rusya ile ilişkiler başta olmak üzere birçok konu Gram Altın fiyatının seyri açısından oldukça önem teşkil ediyor. Gram Altın yatırımcıları bundan sonraki süreçte biraz da bu konulara odaklanıp çerçeveyi daha geniş görebilmeliler.

Bugün Yani 11 Ekim 2022 itibariyle Gram Altın Fiyatı 996,2 TL üzerinden işlem görüyor.

Gram Altın Hesaplayıcı ve Çevirici

GRAM ALTIN TL ÇEVİRİCİ


KAÇ

996,2 TL

Yapılan hesaplamaya göre 1 Gram Altın an itibariyle 996,2 TL ediyor…

Para birimlerini birbirine çeviren bu araç oldukça kullanışlı ve popüler. İstediğiniz para birimini birbirine kolayca çevirebilirsiniz. Kullanırken hangi para biriminden (Örneğin Gram Altın) hangi para birimine (Örneğin TL) işaretleyip, miktarı yazıp hesapla butonuna basmanız yeterli oluyor. Veriler hesaplanırken güncel verilerimize göre işlem yapılıyor. Örneğin bugünkü ekonomi databmızdaki Gram Altın fiyatımızın son güncelleme tarihi 11 Ekim 2022 23:51. Hesaplamalar bu tarihte kaydolan Gram Altın verisi üzerinden yani 996,2 TL fiyatından yapılacaktır.

11 Ekim 2022 Gram Altın Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Grafiği

Yukarıdaki günlük grafik tablosunda Gram Altın TL fiyatının bugün yani 11 Ekim 2022 tarihinde nasıl değiştiği gözükmektedir. Günlük Gram Altın TL grafikleri analiz edilirken, çok büyük hareketliliğin beklenmesi doğru olmaz. Değerler birbirine genelde yakındır. Uzmanlar bu verileri çok hassas grafik ve analizlerle yorumlarlar. Yine de günlük bu grafiğe bakıldığında Gram Altın fiyatlamasının gün içerisinde az da olsa iniş ve çıkışlarını görebiliyoruz. Gram Altın bugüne 996,48 TL değerinden başlamıştı. Şuanki sistemimizden gelen son veriye bakıldığında 996,2 TL fiyatından işlem görmekte.

11 Ekim 2022 Gram Altın Fiyatının Gün İçi Hassas Veri Tablosu

11 Ekim 2022 23:51 tarihinde güncellenen ekonomi datamıza göre günlük grafiği yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Aslında günlük grafiğin liste hali olan bu tabloyu da sizlerle paylaşıyoruz. Bazen Gram Altın TL grafikleri çok hassas olduğu için bu grafiklerdeki değişiklikler net olarak algılanamıyor. Bu sebeple gün içerisindeki küçük değişiklikleri görebilmemiz için günlük Gram Altın TL veri tablosu Gram Altın fiyatlamasını analiz ederken ve yorumlarken işimize yarıyor. Yukarıdaki listenen verilere bakıldığında bugünkü Gram Altın fiyatlamasının çok fazla ileri veya geri hareket etmediği görünmekte. Uzmanlar Gram Altın fiyatının dünya şartları şuanki gibi olduğu sürece yatay seyirde devam edeceğini belirtmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir